O firmie

Firma PREMIUM CENTER Sp. z o.o., jest młodą i dynamicznie rozwijająca się firmą prywatną, która zajmuje się sprzedażą i montażem bram garażowych i przemysłowych, systemów ogrodzeniowych, systemów żaluzjowych oraz stolarki drewnianej, stalowej, aluminiowej i przeciwpożarowej.

PREMIUM CENTER stawia na wysoką jakość obsługi swoich klientów, dlatego jej trzon stanowi kompetentna, wyspecjalizowana i zaangażowana kadra, z kilkunastoletnim doświadczeniem w zakresie stolarki otworowej i ślusarki stalowej.


Celem firmy PREMIUM CENTER jest spełnienie wszelkich oczekiwań klientów, stąd nasza oferta produktowa, to wyselekcjonowani, najlepsi producenci bram i ogrodzeń w Europie. Wszystkie nasze produkty posiadają wymagane normy jakości i bezpieczeństwa. Sprawną obsługę klientów prowadzimy przez liczną sieć sprzedaży w całej Polsce oraz poza jej granicami.


Naszym głównym celem jest kompleksowa obsługa klientów indywidualnych i instytucjonalnych, dlatego ciągle powiększamy naszą ofertę produktową oraz nieprzerwanie szkolimy naszych współpracowników w zakresie wysokiej jakości usług montażowych i serwisowych.

 

 NASI PARTNERZY:


ronkowskikomsta_logo
POL-SKONE

logo_anwis